תכנית קרן קרב
תכנית קרב למעורבות בחינוך פועלת לשינוי חינוכי- חברתי המקדם צמצום פערים ומעודד שוויון הזדמנויות בחברה הישראלית. התוכניות מטפחות כישורים חברתיים של הקשבה, דיאלוג ושיתוף פעולה, יחד עם רגישות, אקטיביות חברתית וערכית, רלוונטיות, פיתוח חשיבה ביקורתית ויצירתיות.
פ
פ
בבית ספרנו פועלות התוכניות הבאות:
כיתות א' – ב'
גינה חקלאית
סינקופה צעירים
כיתות ג'- ד'
מחשבים
אשכולות חשיבה
כיתות ה'
קולנוע
מחשבים
כיתות ו'
חוק ומשפט
מחשבים
![](https://pmada.schooly.co.il/wp-content/uploads/2019/08/תמונה-קרב-1024x576.png)