הורים יקרים,

בראשית דברי, אני רוצה להודות לחברי ההנהגה על האמון שניתן בי להוביל את הנהגת ההורים של בית הספר.

השנה אינה שנה רגילה, אנחנו מצויים בהתמודדות עם שיגרה משתנה חדשות לבקרים, נדרשים להיות דינמיים ולהכיל את השינויים הנכפים עלינו ועמם הקשיים הרבים.

במיוחד בשנה כמו זו, השותפות החזקה של הורי בית הספר ובראשם הנהגת ההורים ובית הספר חשובה מאין כמותה, כדי להצליח לתמוך בצרכים המשתנים תכופות, של בית הספר והילדים שלנו ולאפשר להם שיגרה תומכת ופלטפורמה להצלחה בתקופה מורכבת זו.

אני מאמינה כי שיתוף פעולה בין כל הגורמים השותפים לעשייה, הפועלים בכבוד הדדי, הבנה ושיח מכבד, תניב את התוצאות הטובות ביותר עבור ילדינו.

מטרתנו המשותפת הינה לסייע ביצירת אקלים חינוכי וחברתי מיטבי בבית הספר, אשר יאפשר לילדינו לצמוח ולגדול על הערכים שכולנו מאמינים בהם.

אנו שואפים לשלוח את ילדינו מדי בוקר לבית ספר, שבו לצד תכנית הלימודים, הם מקבלים ערך מוסף למיצוי הפוטנציאל האישי של כל אחת ואחד מהם, בשילוב יחס אישי, חם ואוהב, במסגרת חינוכית נעימה ובטוחה.

כדי להגשים יעדים אלה, אנו זקוקים לכם, ובהזדמנות זו אני רוצה לקרוא להורי בית הספר, לקחת חלק פעיל בפעילויות השונות, לתרום מיכולתכם ומכישוריכם ולהיות מעורבים בעשייה בבית הספר בכל דרך שתמצאו לנכון.

הנהגת ההורים ואני עומדים לרשותכם בכל עת,

שלכם,

טלי רהב

יו"ר הנהגת ההורים

בית ספר פרחי המדע

כניסה למערכת